Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie

Nawsie Kołaczyckie, podkarpackie

  • 79 000 zł
  • 22,33 m²
  • 3 537,84 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Szczep...

Skontaktuj się

Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie

Nawsie Kołaczyckie, podkarpackie

zaktualizowane:
24 kwietnia 2026

79 000 zł

22,33 m²

3 537,84 zł/m²

Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026

79 000 zł 22,33 m² 3 537,84 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 79 000 zł (3 537,84 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 22,33 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 67m; szerokość: 32m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, studnia, gaz

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż: Działka rolno-budowlana z Warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Nawsiu Kołaczyckim nieopodal Jasła

Lokalizacja: Nawsie Kołaczyckie, gmina Kołaczyce spokojna, zielona okolica tuż przy lesie, idealna na dom całoroczny lub rekreacyjny. (...)

Agent

Arkadiusz Szczepanik

663 414...

663 414 421

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

663 414...

663 414 421

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: